Sitemize hoşgeldiniz, 03 Eylül 2015
Beğen 1

VESTEL 3D SMART 55PF9090 140 EKRAN LED TV kullanıcı yorumları ve ürün kalitesi

VESTEL 3D SMART 55PF9090 140 EKRAN LED TV kullanıcı yorumları ve ürün kalitesi
VN:F [1.9.22_1171]
Kaliteli
Görüntü kalitesi yüksek
Kalite-fiyat oranı ideal
Kolay sorun vermiyor
Herkese tavsiye ederim
Rating: 8.6/10 (1 vote cast)

VESTEL 3D SMART 55PF9090 140 EKRAN LED TV kullanıcı yorumları ve ürün kalitesi, 3D smart tv yorum, en iyi 3D televizyon hangisi gibi sorulara cevap vermek amaçlanmaktadır. 

Vestel kaliteli ürünleri ile pek çok kişinin memnuniyetini kazanmaktadır. Bu yazımızda Vestel 3D SMART 55PF9090 140 EKRAN LED TV’nin özelliklerini tanıtmaya çalışacağız. Ama asıl amacımız ürün hakkında kalite yorumunda bulunmanızdır. Ürünü kullanıyor iseniz, ürünü yukarıdaki yıldızlarla ya da aşağıdan yorum ekleyerek değerlendirebilirsiniz.

 Ürün özellikleri:

Smart TV: Var, Ekran Boyutu (cm): 140, Çözünürlük: Full HD (1920×1080), Pixellence Görüntü İyileştirme: Var, Panel Tipi: Slim LED, 3D Görüntü: Var, 3D Dönüştürücü (2D -> 3D): Var

Maç mı? Dizi mi?

Kumanda savaşları sona eriyor. Çifte Ekran özelliği ile artık siz maçınızı izlerken aynı anda eşiniz dizisinin keyfini çıkaracak. Üstelik tam ekranda. Tek yapmanız gereken Vestel 3D Smart TV’niz ile birlikte ücretsiz gelen kırmızı ve beyaz gözlüklerden birini sizin diğerini eşinizin takması.

Gerçek rekabet şimdi başlıyor!

Artık “Multiplayer” oyunların heyecanı bölünmeyecek. Çifte Eğlence özelliği sayesinde Vestel 3D Smart TV’nizde oyun oynarken ekran ikiye bölünmüyor, görüş alanınız daralmıyor. Vestel 3D Smart TV’niz ile birlikte ücretsiz gelen kırmızı ve beyaz gözlükleri takın, tam ekran rekabetin tadını çıkarın.

Akşam ne izlesek?” demeye son!

Bütün akşamınızı elinizde kumanda, yüzlerce kanal arasında gezinerek boşa harcamayın. Akıllı Rehber özelliği ile, TV’nizdeki tüm kanalların yayın akışlarına ve programlar hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşın. Akıllı Rehber özelliğini, diler Smart TV menüsü üzerinden, dilerseniz tüm iOS ve Android tablet ve akıllı telefonlarla uyumlu Vestel Smart Center mobil uygulaması ile kullanabilirsiniz.

Televizyonda izleyecek hiçbir şey yok..”

Televizyonda hep sevdiğiniz programlar olsun! Akıllı Tavsiye özelliği, siz televizyon izledikçe tercihlerinizi ve izleme alışkanlıklarınızı öğrensin, tam da size göre programlar önersin, sizi popüler programlardan da haberdar etsin.

Vestel Smart TV

Standart televizyonun ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV ile evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirir.

Pixellence

Vestel patentli görüntü iyileştirme teknolojisi Pixellence ile görüntüler daha canlı, daha net ve gerçeğe yakın

Vestel 3D TV

VESTEL 3D TV, sinema kalitesinde üç boyutlu seyir keyfi sunarak teknoloji ve tasarımda geleceğin çözümleriyle ev eğlencesi kavramına yeni bir anlam kazandırır.

2 Boyuttan 3 Boyuta

Standart yayın kaynaklarından gelen 2 boyutlu görüntüyü 3 boyutlu görüntüye dönüştüren Vestel 3D TV’ler filmi sadece izletmez, sunduğu gerçeklik duygusuyla adeta yaşatır.

VN:F [1.9.22_1171]
Markayı/Urunu/Yazıyı genel olarak değerlendiriniz
Rating: 6.3/10 (4 votes cast)
VESTEL 3D SMART 55PF9090 140 EKRAN LED TV kullanıcı yorumları ve ürün kalitesi, 6.3 out of 10 based on 4 ratings

Yorum Bölümü

Top
Önceki yazıyı okuyun:
Vestel-SMART-65VF7018-165-EKRAN-LED-TV
Vestel Akıllı Televizyon- Vestel Smart Tv-65VF7018 165 EKRAN LED TV-65 inç

Vestel Akıllı Televizyon- Vestel Smart Tv-65VF7018 165 EKRAN LED TV-65 inç, en iyi smart TV hangisi,  smart tv önerileri, smart...

Kapat
Sitemizde yer alan marka, kurum ve ürünler ile ilgili telif hakkı ihlal durumu olduğunu düşünüyorsanız, lütfen kalitelilercom@gmail.com adresine mail atınız. İlgili içerik 3 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.