Sitemize hoşgeldiniz, 07 Ekim 2015
Beğen 2

Samsung S4 kullanıcı yorumları

Samsung S4 kullanıcı yorumları

Samsung S4 kullanıcı yorumları

Samsung S4’ü 1 ay önce aldım. Ürün gerçekten tablet pc gibi. Ürünü 1649 TL’ye kampanyadan almıştım. Hiç düşünmeden aldığım cihazı korumak için kılıf felan almadım. Dayanıklılık testi videolarını izleyince s4 koruma kılıfına para vermenin boş olduğunu anladım. Sim kartı küçültmek için makas ile uğraşarak sim kart sorununu çözdüm. Cihazı değerlendirecek olursam:

 

Artı yönleri

Saymakla bitmez.

Uygulamalar birbirinden güzel.

Kullanımı kolay.

 

Ben asıl eksi yönlerine yani olumsuz kısmına gelmek isterim.

-Isınma problemi: Cihaz oyun oynarken ya da uzun süre uani 5-10 dk açık kaldığında ısınıyor. Donma problemiyle karşılaşmadım. Ama ciddi manada ele ısı veriyor.

-Cihaz büyük: Bir de kılıf alarak büyütmek zorunda kalıyorsunuz. ben kılıf kullanmam diyenlerdendim. Ancak telefonum sadece 1 kez bel üstünden düştü ve ekran camı paramparça. Bu kadar dayanıksız olacağını hiç düşünmemiştim.

-Şarjı max 1 gün gidiyor. Yani çok az. Yedek batarya almak şart.

 

Kalite puanı olarak 8/10 veririm. Yani memnunum. Sırf fotoğraf kalitesi için bile alınır. Cep bilgisayarı olarak kullanmak için süper. Tabi  bu telefon yani bilgisayar varsa cep internet paketiniz de dolgun olmalı. Siz de samsung S4 kalite yorumlarınızı aşağıdan yazabilirsiniz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Markayı/Urunu/Yazıyı genel olarak değerlendiriniz
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Samsung S4 kullanıcı yorumları, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Yorum Bölümü

Top
Önceki yazıyı okuyun:
lpgkalitesi
Araca hangi marka tüp, lpg önerirsiniz? Ford ise BRC'yi tek geçerim.

Aracı aldım, bayiden çıkınca tüp taktırmadığıma pişman oldum. Arkadaşın biri dedi ki 2500km olmadan taktırma motor kurum tutsun dedi. Ben...

Kapat
Sitemizde yer alan marka, kurum ve ürünler ile ilgili telif hakkı ihlal durumu olduğunu düşünüyorsanız, lütfen kalitelilercom@gmail.com adresine mail atınız. İlgili içerik 3 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.